Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Radłowie
„Mali Radłowianie” w Pieninach i Limanowej

„Mali Radłowianie” w Pieninach i Limanowej

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Radłowie
Warszawa 21.10.2016

„Mali Radłowianie” wraz z opiekunką panią Urszulą Szczupał uczestniczyli w wycieczce do Wąwozu Homole, Krościenka i Limanowej.

Podziwiali wysokie, kolorowe skalne ściany, głazy zbudowane z białego i czerwonego wapienia. Aktywnie spędzali też czas w parku linowym. Odwiedzili Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Limanowej, gdzie rozpoczął się JUBILEUSZOWY ODPUST MARYJNY z okazji 50 rocznicy koronacji figury. Tancerzom towarzyszyli uczniowie z innych klas. Słowa podziękowanie dla ks. proboszcza Janusza Maziarki i rodziców uczestniczących w wycieczce.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Podręczniki dla Afryki

05.12.2021
Wraz z fundacją Dzieci Afryki ruszamy z pierwszą edycją akcji "Podręczniki za grosiki" dedykowanej dwóm szkołą podstawowym: Szkole im. Ryszarda Kalicińskiego w Bundoli oraz Szkole św. Elżbiety w Kiruddu.
Więcej Podręczniki dla Afryki

Zbieramy baterie

05.12.2021
Nasze szkoła rozpoczyna zbiórkę baterii oraz telefonów komórkowych. Zachęcamy uczniów do oddawania zużytych baterii i telefonów. Nie kosztuje nas to wiele wysiłku, a możemy w ten sposób oszczędzić zasoby naturalne i chronić środowisko.
Więcej Zbieramy baterie

Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia

05.12.2021
W dniach 31.10 – 1.11.2021 nasi uczniowie kwestowali przy kościele św. Andrzeja Boboli w Miliczu, włączając się, jak co roku, w akcję „Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia”.
Więcej Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia