Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Ludzie z pasją

Ludzie z pasją

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 18.11.2013

Bawimy się i rozwijamy nasze talenty

Nasze panie nie próżnują i ciekawe życie szkolne nam organizują! A co? Umiem rymować. Jestem przeciez bardzo zdolnym krasnoludkiem, ale po kolei.

"Ludzie z pasją" to niezapomniane spotkania z tymi, którzy w życiu potrafią realizować swoje marzenia oraz związani są z naszą szkołą i miejscowością. W ubiegłym roku była rzeźbiarka, leśniczy, wikliniarka, hafciarka, poetka, a dziś spotykamy się z panią Martą Belniak, absolwentką naszej szkoły. Przywiozła ze sobą wspaniałe cudeńka: stroiki, wianki, bukiety, różne ozdoby dla dziewczynek, a nawet firanki. Z pasją opowiadała o swoich pracach, o ich przeznaczeniu, a przede wszystkim o wielkiej radości jaką niesie ta zabawa. Bardzo nam się spodobały różane kule, więc zabraliśmy się do pracy. Pani Marta została na dłużej i poprowadziła warsztaty plastyczne. Pokazała jak wykonać podstawowe elementy. Nauczyliśmy się robić piękne różyczki, które wykorzystamy na kolejnych zajęciach. No tak, bo zaczynamy wielkie przygotowania do świątecznego kiermaszu.

Ja to mam szczęście, że mieszkam z tak zdolnymi dzieciakami.

Dziękujemy pani Marto!

Zaskórniaczek

 

 

 

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

Zdrowo jem, więcej wiem - sukces

18.10.2020
Uczniowie klas I-II ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach - Ligota Woźnicka, uczęszczający na zajęcia świetlicowe, brali udział w projekcie "Zdrowo jem, więcej wiem", który jest objęty honorowym patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser-Dudy.
Więcej Zdrowo jem, więcej wiem -  sukces