Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy
LEKCJE Z TALENTOWISKIEM

LEKCJE Z TALENTOWISKIEM

Warszawa 18.03.2017

KLASA III PROJEKTUJE WŁASNĄ MONETĘ

Dnia 16.03.2017r. w ramach działalności SKO odbyła się kolejna lekcja w ramach Programu Edukacyjnego TalentowiSKO w klasie III. Były to zajęcia plastyczno – techniczne. Uczniowie wcielili się w mincerzy, a ich zadaniem  było wyrzeźbienie rylcem w połówce surowego ziemniaka wymyśloną przez siebie monetę. Zadanie było dla uczniów bardzo ciekawe, absorbujące i wymagające wiele cierpliwości i kreatywności.

 W dalszej części uczniowie malowali wzór farbą i odbijali monety na kartonie. Trzecioklasiści  bardzo zaangażowali się w produkcję swoich monet, zajęcia przyniosły im wiele zabawy i satysfakcji z własnoręcznie wykonanej monety.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „