Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Lekcje dodawania talentów

Lekcje dodawania talentów

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 17.12.2013

Spotkania z ekonomią w klasach I-III

Nareszcie dowiedziałem sie w czym tkwi sukces naszych dzieciaków w oszczędzaniu! Jeszcze nie zakończyła się świąteczna akcja charytatywna, jeszcze nie zakończyły się zbiórki dla potrzebujących, a tu nowe wyzwanie-"Lekcje dodawania talentów". A jak tak zaczynają przygodę z ekonomią, to dlatego tak dobrze im wszystko wychodzi. Najpierw odbyły się lekcje w klasie I, II i III.

"Pieniądze mamy, bo oszczędzamy" i "Cele mamy i oszczędzamy" to scenariusze zajęć, które bardzo nam pomogły. Dzieciaki uważały i pilnie pracowały. Ze wszystkich zadań najbardziej podobało im się to o talentach. Było dużo śmiechu, gdy czytali wypowiedzi kolegów. Niektórzy nawet nie myśleli, że mają tyle talentów...

Już nie mogę się doczekać lekcji w "starszakach". Ci to dopiero błysną!

Pozdrawiam, Zaskórniaczek

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

Zdrowo jem, więcej wiem - sukces

18.10.2020
Uczniowie klas I-II ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach - Ligota Woźnicka, uczęszczający na zajęcia świetlicowe, brali udział w projekcie "Zdrowo jem, więcej wiem", który jest objęty honorowym patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser-Dudy.
Więcej Zdrowo jem, więcej wiem -  sukces