Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Lekcja w Banku Spółdzielczym

Lekcja w Banku Spółdzielczym

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 29.04.2014

Rozwijamy talenty ekonomiczne

Witajcie!

Ja-dę na wy-cie-czkę, ja-dę na wy-cie-czkę! Na wy-cie-czkę do Ba-nku Spół-dziel-czego w Radzyniu Podlaskim! O! Skoczyłem w mój odświętny kubraczek, przyczesałem siwą brodę (którą nasza pani podkręciła mi za "zdradę tajemnicy państwowej" dotyczącej gminnego konkursu). Zabrałem się z najaktywniejszymi, najlepszymi członkami SKO, których  wybrano na zakończenie konkursu "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w Banku Spółdzielczym". Już na schodach powitała nas Pani Anna Kosmala z Działu Wsparcia i Sprzedaży. Muszę się Wam przyznać, że na pierwszy, drugi oczywiście też, rzut oka rewelacyjnie reprezentuje "firmę". Nasza pani mówiła coś o świetnej, zielonej sukience, ale ja widziałem tylko piękny uśmiech. Pani Anna oprowadziła nas po najważniejszych miejscach w banku. Opowiedziała o działach obsługi klientów. Zaprosiła nawet do sali konferencyjnej, gdzie odbywają się najważniejsze, bankowe narady. Na tej niezwykłej lekcji poznaliśmy i utrwaliliśmy wiele pojęć związanych z bankowością. Fajnie było! Dobrze, że Rada SKO przygotowała się na spotkanie i Weronika podziękowała za owocną współpracę wręczając dyplom.
Jeszcze tylko pamiątkowe zdjęcie i ostatnie podziękowania. Obdarowani prezentami pożegnaliśmy się grzecznie.  Mam nadzieję, że Pani Anna odwiedzi kiedyś naszą szkołę. Zapraszamy serdecznie  i dziękujemy za miłą lekcję. Przed bankiem nasza pani pokazała wszystkim jak korzystać z karty płatniczej, bo nasza pani ma konto w Banku Spółdzielczym!

Chyba dziś nie zasnę...dzisiaj emocje, a jutro??? Oj, będzie, będzie się działo!


Pozdrawiam i zapraszam jutro!

Szczęśliwy Zaskórniaczek

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

Zdrowo jem, więcej wiem - sukces

18.10.2020
Uczniowie klas I-II ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach - Ligota Woźnicka, uczęszczający na zajęcia świetlicowe, brali udział w projekcie "Zdrowo jem, więcej wiem", który jest objęty honorowym patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser-Dudy.
Więcej Zdrowo jem, więcej wiem -  sukces