Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mielnie
" Kto to napisał ? " - rozstrzygnięcie konkursu

" Kto to napisał ? " - rozstrzygnięcie konkursu

Warszawa 21.04.2016

Konkurs został ogłoszony przez bibliotekę szkolną . Na gazetce ściennej w bibliotece pojawiał się raz w miesiącu fragment tekstu . Zadaniem uczniów było odgadnięcie autora i tytułu książki , z której pochodzi ów cytat .

Konkurs trwał osiem miesięcy . Wzięło w nim udział 64 uczniów .

Oto laureaci konkursu : Michał Brzozowski , Natalia Brzozowska , Oliwia Kuźma , Aleksandra Michalska , Wiktoria Skoczeń , Angelika Olek , Daria Jędraszek , Ewa Rauch , Natalia Zakrzewska , Julia Majkowska , Wiktoria Warych , Zuzanna Zakrzewska, , Wiktoria Iwańska . Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody i gromkie brawa .

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

21.11.2019
20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.
Więcej „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach