Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzęcinie
Krezusami Korzyści dzisiaj zostajemy, bo jak pieniążki oszczędzać doskonale wiemy!

Krezusami Korzyści dzisiaj zostajemy, bo jak pieniążki oszczędzać doskonale wiemy!

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzęcinie
Warszawa 07.11.2019

Październik był pierwszym miesiącem w tym roku szkolnym, w którym wyłoniliśmy Krezusa Korzyści - osobę, która zgromadziła najwięcej środków na książeczce SKO. Rywalizacja wśród naszych Talentowiczów była zacięta i różnice w oszczędnościach doprawdy groszowe.

Ostatecznie jednak Krezusem Korzyści wśród najmłodszych została Wiktoria Piela z klasy III a, zaś wśród uczniów starszych – Monika Motyl z klasy VII. Zdobycie tego zaszczytnego tytułu mobilizuje naszych SKO – wiczów do jeszcze skrupulatniejszego oszczędzania, ponieważ dodatkową nagrodą jest dyplom i pochwała na forum szkoły, a także bonus w postaci dnia bez pytania. Zwycięzcom gratulujemy, zaś wszystkim pozostałym przypominamy, że każdy zaoszczędzony grosz jest wiele wart, bo umożliwia nam zaspokajanie drobnych przyjemności i spełnianie większych marzeń.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

21.11.2019
20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.
Więcej „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach