Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzęcinie
Krezusami Korzyści dzisiaj zostajemy, bo jak pieniążki oszczędzać doskonale wiemy!

Krezusami Korzyści dzisiaj zostajemy, bo jak pieniążki oszczędzać doskonale wiemy!

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzęcinie
Warszawa 07.11.2019

Październik był pierwszym miesiącem w tym roku szkolnym, w którym wyłoniliśmy Krezusa Korzyści - osobę, która zgromadziła najwięcej środków na książeczce SKO. Rywalizacja wśród naszych Talentowiczów była zacięta i różnice w oszczędnościach doprawdy groszowe.

Ostatecznie jednak Krezusem Korzyści wśród najmłodszych została Wiktoria Piela z klasy III a, zaś wśród uczniów starszych – Monika Motyl z klasy VII. Zdobycie tego zaszczytnego tytułu mobilizuje naszych SKO – wiczów do jeszcze skrupulatniejszego oszczędzania, ponieważ dodatkową nagrodą jest dyplom i pochwała na forum szkoły, a także bonus w postaci dnia bez pytania. Zwycięzcom gratulujemy, zaś wszystkim pozostałym przypominamy, że każdy zaoszczędzony grosz jest wiele wart, bo umożliwia nam zaspokajanie drobnych przyjemności i spełnianie większych marzeń.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Konkurs na logo firmy

27.02.2020
Kilka dni temu ogłosiliśmy miedzyklasowy konkurs na logo firmy, która będzie bardzo dochodowa.
Więcej Konkurs na logo firmy

Apel na podsumowanie pracy uczniów w I semestrze roku szkolnego 2019/2020

27.02.2020
Podczas tej uroczystości wyróżniono 30 uczniów, w tym wielu naszych SKO-wiczów, którzy pracowali solidnie, wytrwale i osiągnęli średnią ocen co najmniej 4,75 i bardzo dobre zachowanie oraz tych, którzy wykazali się systematycznością w uczęszczaniu na wszystkie zajęcia. Takich uczniów, którzy wykazali się 100% frekwencją w I semestrze było 48.
Więcej Apel na podsumowanie pracy uczniów w I semestrze roku szkolnego 2019/2020

Bal karnawałowy w klasach I-III

27.02.2020
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla uczniów to dzień niezwykły, wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.
Więcej Bal karnawałowy w klasach I-III