Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Świlczy
KONKURSY SKO

KONKURSY SKO

Warszawa 07.01.2018

Wszyscy chcemy być SUPERCIUŁACZAMI ROKU!

Wzorem lat ubiegłych, w bieżącym roku szkolnym zostały ogłoszone w naszej szkole konkursy SKO: SUPERCIUŁACZ ROKU oraz klasowe współzawodnictwo w oszczędzaniu. W konkursie indywidualnym mogą brać udział wszyscy uczniowie, którzy oszczędzają w Szkolnej Kasie Oszczędności.

Tytuł „SUPERCIUŁACZA ROKU” i nagrodę rzeczową otrzyma uczeń, który w czasie trwania konkursu dokona największej liczby wpłat!      

W konkursie klasowym – dwie klasy, które na swoich kontach zgromadzą największe kwoty w przeliczeniu na jednego ucznia (mogą kumulować oszczędności z ubiegłego roku) otrzymają nagrody pieniężne na dofinansowanie własnych wydatków - zakup pomocy, dekoracji do sali, wycieczki itp.

Konkurs trwa od 1 września do 30 kwietnia (dla klas pierwszych – po uroczystym wręczeniu książeczek).

  • Udział w konkursie potwierdzają zapisane wpłaty na książeczkach i kartach SKO.
  • Pieniądze na nagrody SKO pozyskało z dotacji Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Głogowie Małopolskim, ufundowanej za udział naszej organizacji w konkursie TalentowiSKO.

Wydatki nagrodzonych klas zostaną sfinansowane po przedłożeniu faktury.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Jestem superkonsumentem i swoje prawa znam!

19.11.2019
W ramach edukacji ekonomicznej, która jest jednym z priorytetowych zadań MEN na obecny rok szkolny, w klasie IV b przeprowadzono lekcję wychowawczą pt „Reklamacji nie udziela się... ?”. Podczas zajęć wyjaśniono i przedyskutowano takie pojęcia jak konsument, zakupy, reklama, reklamacja, oszczędzanie, sortowanie śmieci, dbanie o ekologię itp. Kwestie wydawało by się proste, a jednak zupełnie nowe dla niektórych czwartoklasistów.
Więcej Jestem superkonsumentem i swoje prawa znam!

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania