Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świątkach
Konkurs z okazji Dnia Pluszowego Misia na sportowo-mikołajkowo.

Konkurs z okazji Dnia Pluszowego Misia na sportowo-mikołajkowo.

Warszawa 06.05.2019

Rada Samorządu Uczniowskiego w dniu 6 grudnia 2018 r. roku zaplanowała szkolne mikołajki, które miały następujący przebieg: Mikołajkowy poczęstunek – w trakcie mikołajek można było poczęstować się ciastami i galaretkami itp. w stylu mikołajkowym. Stoliki z poczęstunkiem musiały być udekorowane: lampkami choinkowymi, figurką św. Mikołaja i obrusem. Zdjęcie ze św. Mikołajem - można było sobie zamówić wykonanie takiego zdjęcia. Szkolny opiekun SKO klas I - III przygotowała też w tym dniu konkurs sportowy z okazji Dnia Pluszowego Misia na sportowo-mikołajkowo.

Już po raz czwarty w naszej szkole odbyło się Święto Pluszowego Misia na sportowo-mikołajkowo, organizowane przez  szkolnego opiekuna SKO klas I - III.  Konkurs ten polegał na  rozgrywkach  sportowych między klasami I - III  o puchar przechodni "Pluszowego Misia" ufundowany przez Dyrektora Szkoły.  Wszystkie dzieci miały w tym dniu ze sobą pluszowe misie i czapki Mikołaja na głowie. Konkurencje sportowe nawiązywały do mikołajkowych zabaw np. "rozkładanie i zbieranie prezentów do worków. W tym roku szkolnym puchar zdobyła klasa III A, drugie miejsce zajęła klasa II A, trzecie miejsce klasa III B. Nagrody za udział w konkursie ufundowała Dyrektor naszej szkoły..

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Dzień Dziecka w Turośli

14.06.2019
Jak co roku skorzystaliśmy z uprzejmości Wójta Gminy Turośl i Szkoły Podstawowej w Turośli i udaliśmy się na gminne obchody Dnia Dziecka.
Więcej Dzień Dziecka w Turośli