Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Miliczu
Konkurs z okazji Dnia Dziecka

Konkurs z okazji Dnia Dziecka

Warszawa 02.06.2020

Kto jest kim? Może uczniowie nie zdają sobie z tego sprawy, ale nas nauczycieli też ciągnęło kiedyś do zabawy. Mieliśmy lalki, klocki i samochodziki, a na podwórku zbieraliśmy kolorowe kamyki.

Dlatego
✅Z okazji Dnia Dziecka konkurs ogłaszamy i do zabawy serdecznie zapraszamy.
✅Czy swoich nauczycieli poznacie? Trudne zadanie macie!                                              ✅Modne fryzury i kolorowe sukienki sprawy nie ułatwiają, ale blasku i uroku zdjęciom dodają.
✅Na Fb nasze portrety z dzieciństwa wklejamy, pole do popisu Wam zostawiamy. Pani polonistka, czy pani od geografii? Kto dobrze dzisiaj trafi?
W komentarzu pod zdjęciem swoją odpowiedź zostawcie i razem z nami się świetnie bawcie!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

PAŹDZIERNIKOWY KONKURS PLASTYCZNY

23.09.2020
Zapraszamy wszystkich członków SKO z naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym: ,,Dziś oszczędzam w SKO-jutro w Banku Spółdzielczym". Konkurs będzie trwał cały miesiąc październik 2020r. Format pracy i technika dowolna. Liczą się ciekawe pomysły.
Więcej PAŹDZIERNIKOWY KONKURS PLASTYCZNY

ROZPOCZYNAMY OSZCZĘDZANIE 2020/21

23.09.2020
W tym roku szkolnym zaczniemy oszczędzanie w nietypowy sposób. Nie będzie jak co rok apelu ogólnoszkolnego. Za to członkowie SKO z kl. III przygotowali i nagrali część artystyczną ukazującą sposoby oszczędzania, (nie tylko pieniędzy). Zapraszamy wszystkich do obejrzenia filmiku na stronie internetowej naszej szkoły. W tym roku szkolnym nie zabraknie też konkursów organizowanych przez Opiekuna SKO, no i oczywiście wspaniałych NAGRÓD. O poszczególnych konkursach informować będzie gazetka na holu szkolnym, zachęcamy do bieżącego śledzenia zmian na gazetce. Startujemy 1 października 2020r.
Więcej ROZPOCZYNAMY OSZCZĘDZANIE 2020/21