Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Konkurs wiedzy o pieniądzach i bankowości w klasach III- VI

Konkurs wiedzy o pieniądzach i bankowości w klasach III- VI

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Warszawa 29.03.2017

W dniu 29 marca 2017 r. wszyscy uczniowie z klas III- VI przystąpili do konkursu wiedzy o pieniądzach i bankowości przygotowanego przez opiekunkę SKO.

29 marca 2017r. odbył się konkurs wiedzy o pieniądzach i bankowości. Konkurs miał formę pisemnego testu składającego się z dwudziestu pytań i był podzielony na dwie kategorie wiekowe: klasy III i IV oraz klasy Vi VI.

W pierwszej kategorii wiekowej zwyciężył Sebastian Tymiński  z klasy III, drugie miejsce zajęły uczennice: Julia Sylwestrzuk(klasa  III) i Marta Sylwestrzuk( klasa IV).  Na trzecim miejscu znalazła się Julia Steć z klasy IV.

W drugiej kategorii wiekowej zwyciężyła uczennice klasy V Kinga Kulesza.  Drugie miejsce zajęły: Julia Lubowicka i Dominika Tomczuk z klasy VI, zaś trzecie Oliwia Puchalska i Damian Dąbrowski również z klasy VI. Zdobywcy czołowych lokat wykazali się wysokim poziomem wiedzy. Zwycięzcy udzielili 100% poprawnych odpowiedzi, a pozostali stracili od 1 do 3 punktów. Gratulujemy znakomitej znajomości pojęć bankowych i związanych z pieniędzmi !

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki