Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grodzisku
KONKURS WIEDZY O BANKU SPÓŁDZIELCZYM W BRAŃSKU

KONKURS WIEDZY O BANKU SPÓŁDZIELCZYM W BRAŃSKU

Warszawa 04.04.2017

7 marca 2017r. w Szkole Podstawowej w Grodzisku odbył się konkurs wiedzy o Banku Spółdzielczym w Brańsku.

Do konkursu zgłosiło się 6 uczniów z klas szóstych. Otrzymali oni materiały pomocnicze.
W konkursie wzięło udział pięciu uczniów z klasy VIa. Mieli oni w formie pisemnej odpowiedzieć na 10 pytań dotyczących historii i dnia dzisiejszego BS w Brańsku. Najwięcej punktów zdobyła Zuzanna Derewońko. Otrzymała ona dyplom i nagrodę. Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

POZNAJ POLSKĘ

23.05.2023
W dniu 22 maja 2023r. uczniowie klas I-VII pod opieką pani dyrektor i wychowawców wyruszyli na wycieczkę do Kopalni Soli „Wieliczka” - jednej z największych atrakcji turystycznych w Polsce, najstarszego polskiego przedsiębiorstwa, które powstało w1250 roku. Wyjazd odbył się w ramach programu "POZNAJ POLSKĘ" finansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowe.
Więcej POZNAJ  POLSKĘ

Kto o zdrowie dba ten często w piłkę gra.

19.05.2023
Dnia 12.05.2023r. na kompleksie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wodzisławiu obył się GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIK 2010 I MŁODSI O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WODZISŁAW. Organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Jednostki Ziemi Kieleckiej w Mierzawie oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wodzisławiu. Finanse na nagrody dla uczniów pozyskano od Komisji ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wodzisławiu.
Więcej Kto o zdrowie dba ten często w piłkę gra.