Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Konkurs wiedzy o bankowości i pieniądzach

Konkurs wiedzy o bankowości i pieniądzach

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Warszawa 28.04.2015

23 uczniów z klas IV-VI przystąpiło do konkursu wiedzy o bankowości i pieniądzach.

Maksymalnie za test można było zdobyć 20 punktów. Taki wynik uzyskała uczennica klasy VI Izabela Łuniewska. 19 punktów zdobyło siedem osób( cztery z klasy szóstej, dwie z piątej i jedna z czwartej). Jedna osoba otrzymała 18 punktów, zaś pozostali uczestnicy od 17 do 12 punktów. Uczniowie wykazali się dobrą znajomością pojęć związanych z bankami i pieniędzmi.

Gratulujemy tym, którzy uplasowali się na najwyższych miejscach!
 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania