Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Konkurs wiedzy

Konkurs wiedzy

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 12.02.2014

Najlepsi uczniowi, najlepsze klasy...

To był niezapomniany apel!  Pani Dyrektor Urszula Kubaczyńska podsumowała ogólnoszkolny konkurs wiedzy. Wyniki były wspaniałe. Komisja wyłoniła zwycięzców indywidualnych i podsumowała międzyklasową rywalizację. Pani dyrektor podkreśliła, że jeszcze nie było takich rezulatatów w konkursie SKO. Pierwsze miejsce wywalczyły dwie uczennice- Weronika z klasy VI i Liwia z klasy I, które zdobyły maksymalną liczbę punktów- 23! Nagrody i dyplomy ufundowało SKO. Prawie tak samo rozłożyły się wyniki w międzyklasowej rywalizacji. Wygrała klasa VI, tuż przed klasą I. Na podium wskoczyła również klasa IV. Jak ta nasza pani to robi, że zwyciężają i najmłodsi, i najstarsi w jednym konkursie???

Wszystkie tajemnice odsłonimy w kronice! A tymczasem czekam na propozycje w kolejnym konkursie. Mam nadzieję, że już niedługo udowodnię, jak nasze dzieciaki rozwijają swoje liczne talenty!

We are the champions - my friend.

And we'll keep on fighting, till the end .

Pozdrawiam,

Zaskórniaczek

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

Zdrowo jem, więcej wiem - sukces

18.10.2020
Uczniowie klas I-II ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach - Ligota Woźnicka, uczęszczający na zajęcia świetlicowe, brali udział w projekcie "Zdrowo jem, więcej wiem", który jest objęty honorowym patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser-Dudy.
Więcej Zdrowo jem, więcej wiem -  sukces