Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Konkurs pod hasłem: ,,Nowy 2016 rok zaczynamy wielkim oszczędzaniem"

Konkurs pod hasłem: ,,Nowy 2016 rok zaczynamy wielkim oszczędzaniem"

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Warszawa 03.03.2016

Konkurs pod hasłem: ,,Nowy 2016 rok zaczynamy wielkim oszczędzaniem" został rozstrzygnięty

8 lutego 2016 r. opiekunka SKO ogłosiła wyniki konkursu w indywidualnym oszczędzaniu  pod hasłem: ,,Nowy 2016 rok zaczynamy wielkim oszczędzaniem" 

W konkursie zwyciężył Dawid Osowski z zerówki, zaoszczędził on  w styczniu 495 złotych. II miejsce zajęła Marta Sylwestrzuk( kl. III) z kwotą 481 złotych. III miejsce zajęli: Michał Tałaszkiewicz( kl. II) i Adam Tałaszkiewicz z zerówki z kwotą 380 złotych. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe. Drobne uopminki otrzymały też wszystkie dzieci, które zaoszczędziły kwoty powyżej 200 złotych.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania