Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Konkurs plastyczny  rozstrzygnięty

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Warszawa 09.01.2016

Ogłoszony w grudniu konkurs plastyczny na plakat propagujący oszczędzanie w SKO został rozstrzygnięty

4 stycznia 2016 r. zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego na plakat propagujący oszczędzanie w SKO. W kategorii klas 0- III pierwsze miejsce zajęła Marta Sylwestrzuk z klsy III, zaś drugie miejsce przypadło Sebastianowi Tymińskiemu z klasy II. Trzeciego miejsca nie przyznano. W kategorii klas IV- VI pierwsze miejsce zajął uczeń klasy VI- Mateusz Sekura, drugie Dominika Tomczuk z klasy V, zaś trzecie uczennice klasy VI- Ewelina Korytko i Weronika Korytko. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania