Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy
TALENTY SPORTOWE NASZYCH SKO-WICZÓW

TALENTY SPORTOWE NASZYCH SKO-WICZÓW

Warszawa 28.11.2016

ŚWIĘTOKRZYSKI DZIEŃ BADMINTONA W NASZEJ SZKOLE.

   25 listopada w naszej szkole jak i w całym województwie świętokrzyskim odbył się "Świętokrzyski Dzień Badmintona". Projekt Świętokrzyskiego Kuratorium Oświaty oraz Świętokrzyskiego Związku Badmintona ma na celu promocje aktywności fizycznej wśród uczniów, propagowanie wybranych sportów oraz wspieranie szkół w zakresie rozwoju kultury fizycznej. Akcja ta ma na celu zaszczepić w uczniach pasję i zamiłowanie do sportu.

W ramach akcji w naszej szkole odbyły się turnieje międzyklasowe, a na koniec rozgrywek został wyłoniony Mistrz Gry w badmintona. Został nim uczeń klasy VI Wiktor Sęk, który otrzymał z rąk pani dyrektor zestaw do gry w badmintona.

Wiktorowi gratulujemy serdecznie odniesionego sukcesu i życzymy zdobywania kolejnych tytułów.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Czy warto mieć osobiste konto bankowe? – nad tym problemem łamała sobie siódma klasa głowę.

12.11.2019
Klasa VII uczestniczyła w warsztatach, które miały uświadomić uczniom, jak różne są kryteria , którymi posługujemy się przy wyborze kont osobistych oraz jakie korzyści czerpiemy z posiadania konta bankowego, a jakie są tego minusy. Oprócz pogadanki na temat różnych produktów bankowych, uczniowie pracując w grupach, metodą burzy mózgów starali się dyskutować nad zaletami i wadami posiadania konta bankowego.
Więcej Czy warto mieć osobiste konto bankowe? – nad tym  problemem  łamała sobie siódma klasa głowę.