Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy
KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY

Warszawa 18.01.2016

Konkurs plastyczny pod hasłem: " Kartka Bożonarodzeniowa " rozstrzygnięty

W kategorii klas starszych wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce - zajęła klasa V

II miejsce - zajęła klasa VI

III miejsce - zajęła klasa IV

Świąteczna wystawa oczarowała wszystkich obserwatorów i wprowadziła w bożonarodzeniowy nastrój.

W nagrodę każda klasa otrzymała ozdobny dyplom.

Na podsumowanie organizator konkursu wyraził serdeczne podziękowania za zaangażowanie i udział w konkursie, jednocześnie życząc wszystkim dalszych sukcesów w organizowanych w naszej szkole licznych konkursach, a także konkursach zewnętrznych. Cieszymy się bardzo, że mamy tak uzdolnionych uczniów.  Serdecznie im gratulujemy. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania