Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
KONKURS "OŚMIU WSPANIAŁYCH"

KONKURS "OŚMIU WSPANIAŁYCH"

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
Warszawa 23.04.2016

X Edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych"

18.03.16r. w Starostwie Powiatowym w Sochaczewie odbyły się eliminacje X edycji Samorządowego konkursu nastolatków „Ośmiu wspaniałych”. Pod ocenę jury poddała się młodzież angażująca się w działania wolontariackie, w dużej mierze na rzecz osób, którym ciężko jest o pomoc poprosić. Z naszej szkoły wzięły udział dwie osoby Aleksandra Orlińska i Aleksandra Winnicka, należące do działającej przy szkole drużyny.

Ponad dwa tygodnie później, 8 kwietnia o godz. 17.00 w siedzibie Państwowej Szkoły Muzycznej w Sochaczewie odbyła się gala konkursu , gdzie po długim oczekiwaniu na werdykt w kategorii „Ósemeczki” nagrodzone zostały nasze dwie harcerki: Aleksandra Orlińska i Aleksandra Winnicka. Jesteśmy bardzo dumni z naszych dziewczyn, gratulujemy i życzymy wytrwałości w kolejnych działaniach.

Komitet organizacyjny konkursu uhonorował naszą panią Beatę Ciura, szczególnym wyróżnieniem, przyznając jej „Zieloną Ósemkę”. Pani Beata od wielu lat pełni rolę opiekuna wolontariatu, jest przykładną, godną do naśladowania osobą z ogromnym, pełnym miłości sercem.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Jesienny konkurs SKO

02.12.2020
2 października został ogłoszony konkurs SKO dla klas I-III o tematyce jesiennej, zachęcający do oszczędzania w SKO.
Więcej Jesienny konkurs SKO