Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Leśniowicach
Konkurs na najciekawsze hasło i plakat związany z oszczędzaniem!

Konkurs na najciekawsze hasło i plakat związany z oszczędzaniem!

Warszawa 02.05.2014

W konkursie na najciekawsze hasło SKO braliśmy udział bardzo chętnie! Powstały ciekawe plakaty i hasła zachęcające do oszczędzania! Laureaci otrzymali super nagrody w postaci dodatkowej wpłaty na ich książeczki!

Z plakatów zrobiliśmy wystawę w bibliotece szkolnej (niektóre wykonano ręcznie, inne w programie graficznym), hasła zostały zapisane w kronice SKO! Oglądała je cała szkoła. Jesteśmy dumni!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

PAŹDZIERNIKOWY KONKURS PLASTYCZNY

23.09.2020
Zapraszamy wszystkich członków SKO z naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym: ,,Dziś oszczędzam w SKO-jutro w Banku Spółdzielczym". Konkurs będzie trwał cały miesiąc październik 2020r. Format pracy i technika dowolna. Liczą się ciekawe pomysły.
Więcej PAŹDZIERNIKOWY KONKURS PLASTYCZNY

ROZPOCZYNAMY OSZCZĘDZANIE 2020/21

23.09.2020
W tym roku szkolnym zaczniemy oszczędzanie w nietypowy sposób. Nie będzie jak co rok apelu ogólnoszkolnego. Za to członkowie SKO z kl. III przygotowali i nagrali część artystyczną ukazującą sposoby oszczędzania, (nie tylko pieniędzy). Zapraszamy wszystkich do obejrzenia filmiku na stronie internetowej naszej szkoły. W tym roku szkolnym nie zabraknie też konkursów organizowanych przez Opiekuna SKO, no i oczywiście wspaniałych NAGRÓD. O poszczególnych konkursach informować będzie gazetka na holu szkolnym, zachęcamy do bieżącego śledzenia zmian na gazetce. Startujemy 1 października 2020r.
Więcej ROZPOCZYNAMY OSZCZĘDZANIE 2020/21