Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Konkurs literacki na nazwę….naszej szkoły!

Konkurs literacki na nazwę….naszej szkoły!

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 11.03.2014

Klasa VI bije rekordy!

Wiosna  rozgościła się na dobre. Słońce świeci od rana, ptaszki radośnie śpiewają na przyszkolnych drzewach. Aż chce się żyć!!! A dzieciaki pracują pilnie i w konkursach SKO wymyślają coraz to ciekawsze nazwy. Długo czekałem na rozstrzygnięcie tego konkursu, ale pani była nieubłagana i ćwiczyła naszą cierpliwość!!

Nareszcie nadszedł ten długo oczekiwany apel. Pani Dyrektor Urszula Kubaczyńska odczytała protokół, a Pani Agnieszka Korszniewicz wręczyła upominki i słodycze ufundowane przez SKO. A kto wygrał? Drużynowo tym razem niepokonana okazała się najstarsza grupa. W konkursie udział wzięli wszyscy uczniowie klasy VI. To się nazywa prawdziwy duch walki!!!

I miejsce zdobyła Klaudia z klasy IV, Paulina z klasy V oraz Weronika  i Jakub, oboje z klasy VI. Jury wybrało, aż czworo uczniów, bo wszystkie pomysły były wspaniałe! Mogę Wam zdradzić tylko jedną propozycję Weroniki, która wymyśliła nazwę „wereszka”. Prawda, że niezwykła i intrygująca!

Podziwiam te moje dzieciaki za spryt i talent!

Pozdrawiam,

Zaskórniaczek

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach