Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
KONIEC RYWALIZACJI

KONIEC RYWALIZACJI

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
Warszawa 01.05.2014

Zacięta rywalizacja w oszczędzaniu trwała od początku roku szkolnego. Dane z pierwszego półrocza jako faworyta wskazywały klasę III.

W drugim semestrze na prowadzenie wyszli szóstoklasiści, którzy na dwa miesiące musieli uznać wyższość o rok młodszych kolegów. Jednak ostatecznie udało im się powrócić na I miejsce w kwietniu.  Dzielnie o prowadzenie walczyli piątoklasiści, lecz nie udało im się utrzymać swojej pozycji do samego końca, w ostatnim tygodniu dali się wyprzedzić klasie VI, zajmując  zaszczytne II miejsce. Na III miejsce na podium, w ostatnim miesiącu udało się wskoczyć klasie IV. Kolejne miejsca przypadły odpowiednio klasom: II, III i I.

W rywalizacji o tytuł „Mistrza oszczędzania" też zaszły istotne zmiany. Na I miejsce powróciła Gabriela Łyszczarz z klasy VI, tuż za nią uplasowała się jej klasowa koleżanka Agnieszka Grys. Ostatnie miejsce na podium zostało dla Pawła Kwieka  z klasy III. Kolejne miejsca zajęli: Jakub Kwiek, który do tej pory prowadził ,  Mariusz Wójcik, Julita Łyszczarz, Jakub Mosio, Natalia Jucha, Zuzanna Krzyżak i Jakub Jaworski. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania