Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Radłowie
„Koncert na mikołajki”

„Koncert na mikołajki”

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Radłowie
Warszawa 18.12.2015

Dnia 6 grudnia 2015 roku w Domu Ludowym w Marcinkowicach, odbył się „Koncert Mikołajkowy”. Ważną postacią tego dnia dla dzieci, był Święty Mikołaj.

W spotkaniu uczestniczył pan Burmistrz Zbigniew Mączka, przewodniczący Rady Miasta pan Piotr Kapera. Wśród wielu zaproszonych artystów na scenie wystąpił również Zespół Ludowy „Mali Radłowianie”. Dla licznie zgromadzonych mieszkańców Marcinkowic zespół zatańczył poloneza, krakowiaka i polkę podlaską. Zespołowi przygrywała kapela pana Grzegorza Gawełka. Tancerz spotkali się z dużą gościnnością mieszkańców.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Podręczniki dla Afryki

05.12.2021
Wraz z fundacją Dzieci Afryki ruszamy z pierwszą edycją akcji "Podręczniki za grosiki" dedykowanej dwóm szkołą podstawowym: Szkole im. Ryszarda Kalicińskiego w Bundoli oraz Szkole św. Elżbiety w Kiruddu.
Więcej Podręczniki dla Afryki

Zbieramy baterie

05.12.2021
Nasze szkoła rozpoczyna zbiórkę baterii oraz telefonów komórkowych. Zachęcamy uczniów do oddawania zużytych baterii i telefonów. Nie kosztuje nas to wiele wysiłku, a możemy w ten sposób oszczędzić zasoby naturalne i chronić środowisko.
Więcej Zbieramy baterie

Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia

05.12.2021
W dniach 31.10 – 1.11.2021 nasi uczniowie kwestowali przy kościele św. Andrzeja Boboli w Miliczu, włączając się, jak co roku, w akcję „Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia”.
Więcej Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia