Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Radłowie
„Koncert na mikołajki”

„Koncert na mikołajki”

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Radłowie
Warszawa 18.12.2015

Dnia 6 grudnia 2015 roku w Domu Ludowym w Marcinkowicach, odbył się „Koncert Mikołajkowy”. Ważną postacią tego dnia dla dzieci, był Święty Mikołaj.

W spotkaniu uczestniczył pan Burmistrz Zbigniew Mączka, przewodniczący Rady Miasta pan Piotr Kapera. Wśród wielu zaproszonych artystów na scenie wystąpił również Zespół Ludowy „Mali Radłowianie”. Dla licznie zgromadzonych mieszkańców Marcinkowic zespół zatańczył poloneza, krakowiaka i polkę podlaską. Zespołowi przygrywała kapela pana Grzegorza Gawełka. Tancerz spotkali się z dużą gościnnością mieszkańców.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

ZWYCIĘŻYLIŚMY!!!!!!!!

24.06.2022
W minionym już roku szkolnym 2021/22 SKO działające w naszej szkole uczestniczyło w konkursie Programu edukacyjnego TalentowiSKO pt: ,,Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”. Była to już IX edycja tegoż konkursu. Działania konkursowe dotyczyły tematu oszczędzania w połączeniu z dbaniem o środowisko naturalne. Miło mi zakomunikować, że ,,nasze” SKO zdobyło II miejsce (I miejsca nie przyznano w ogóle) w regionalnym konkursie w Lublinie (okręg lubelski-szkoły małe). W związku ze zdobytym miejscem, nasza szkoła otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 2300zł.
Więcej ZWYCIĘŻYLIŚMY!!!!!!!!