Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Skawie - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Bosko
Klub Szkół UNICEF

Klub Szkół UNICEF

Warszawa 16.06.2016

Podsumowanie roku szkolnego

Nasza szkoła, od tego roku szkolnego jest oficjalnym członkiem Klubu Szkół Unicef. Poniżej zamieszczmy list od koordynatora Klubu, z podziękowaniami za współpracę.

 

Szanowni Państwo,

Rok szkolny 2015/2016 dobiega końca. Tym samym kolejny rok pracy Klubu Szkół UNICEF możemy uznać za zrealizowany. Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami i chcecie propagować idee pomocy humanitarnej wśród swoich podopiecznych. Wierzymy, że dzięki edukacji wyrośnie pokolenie ludzi wrażliwych na krzywdę i potrzebę innych.

W tym roku zaprosiliśmy Państwa do udziału w dwóch akcjach: „MALI uczniowie idą do szkoły” oraz „Prawa dziecka a problemy współczesnego świata”. Obie kampanie spotkały się z Państwa ciepłym przyjęciem, za co serdecznie dziękujemy. Z kolei w ramach Klubu Szkół UNICEF obchodziliśmy 10 ważnych Międzynarodowych Dni związanych z pomocą humanitarną. Mam nadzieję, że i one zapiszą się trwale w Państwa pamięci. Wzbogaciliśmy materiały dla członków Klubu o filmy przedstawiające omawiane przez nas problemy(…)

Już teraz zapraszam Państwa serdecznie do współpracy w nowym roku szkolnym. Liczę, że pozostaną Państwo z naszą organizacją.

Życzę Państwu udanego i spokojnego wypoczynku.

Małgorzata Połowniak-Dąbrowska

Koordynator Klubu Szkół UNICEF

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki