Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Radłowie
Kampania

Kampania

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Radłowie
Warszawa 19.02.2016

''H(ej)t to słabość"

Dnia 08.02.2016 r. odbyło się uroczyste podsumowanie kampanii profilaktycznej „H(ej)t to słabość”, która objęta została honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka. W ramach kampanii przeprowadzone zostały zajęcia dotyczące tej tematyki oraz wykonana gazetka na korytarzu szkolnym. Uczniowie brali także udział w konkursie „Po drugiej stronie H(ej)tu czyli życie w ciągłym strachu przed wyśmianiem, pogardą i odrzuceniem”. Podsumowania kampanii profilaktycznej dokonała P. Edyta Kożuch, kierownik PWD w Radłowie.

W trakcie spotkania zwycięzcom i wyróżnionym uczniom zostały rozdane atrakcyjne nagrody.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Podręczniki dla Afryki

05.12.2021
Wraz z fundacją Dzieci Afryki ruszamy z pierwszą edycją akcji "Podręczniki za grosiki" dedykowanej dwóm szkołą podstawowym: Szkole im. Ryszarda Kalicińskiego w Bundoli oraz Szkole św. Elżbiety w Kiruddu.
Więcej Podręczniki dla Afryki

Zbieramy baterie

05.12.2021
Nasze szkoła rozpoczyna zbiórkę baterii oraz telefonów komórkowych. Zachęcamy uczniów do oddawania zużytych baterii i telefonów. Nie kosztuje nas to wiele wysiłku, a możemy w ten sposób oszczędzić zasoby naturalne i chronić środowisko.
Więcej Zbieramy baterie

Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia

05.12.2021
W dniach 31.10 – 1.11.2021 nasi uczniowie kwestowali przy kościele św. Andrzeja Boboli w Miliczu, włączając się, jak co roku, w akcję „Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia”.
Więcej Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia