Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
Kampania wyborcza do Samorządu Uczniowiskiego ruszyła!

Kampania wyborcza do Samorządu Uczniowiskiego ruszyła!

Warszawa 25.09.2015

Uczymy się demokracji poprzez organizację wyborów do Samorządu Uczniowskiego.

Dziś na szkolnych korytarzach zawisły wyborcze plakaty. Możemy zapoznać się z kandydaturami uczniów i ich planami na kolejną kadencję SU. Niezwykle intensywną kampanię wyborczą koordynuje p. Joanna Chorębała - opiekun Samorządu. Pod jej skrzydłami rosną w naszej szkole przyszli samorządowcy, posłowie... któż to wie?

Z niecierpliwością czekam na dzień wyborów, kiedy to staniemy przy urnie i wybierzemy swoich przedstawicieli do szkolnych władz. Uczmy się demokracji w praktyce !!!

                                                                                             Wasza Wiewóreczka

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania