Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Jeżeli los ofiaruje ci skrzydła ... nic ci po nich, jeżeli nie pragniesz posługiwać się nimi w służbie drugiemu człowiekowi!               /Seneka/

Jeżeli los ofiaruje ci skrzydła ... nic ci po nich, jeżeli nie pragniesz posługiwać się nimi w służbie drugiemu człowiekowi! /Seneka/

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 22.12.2013

Podsumowanie akcji charytatywnych

Zbliżają się najpiękniejsze i najważniejsze święta... Chciałem pokazać wszystkim, jakie są nasze dzieciaki i dlatego zostawiłem sobie na koniec wisienkę na torcie- podsumowanie akcji charytatywnych.

Jak pięknie nasi uczniowie rozwinęli skrzydła!!! Podczas trzech grudniowych akcji udowodnili, że mają wyjatkowo gorące i otwarte serca!

Zaczęło się od pracy na rzecz Radzyńskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych. Zebraliśmy ponad tysiąc złotych i cały czas wpływają pieniądze.

Koniec listopada i początek grudnia to ogólnopolska akcja "Góra Grosza". Od wielu lat tą akcją kieruje Pani Dorota Zieńczuk. Razem z SKO, które tradycyjnie już funduje nagrody dla najlepszej klasy, zebraliśmy ponad 213 zł. Najaktywniejsza okazała się klasa III. Podarowaliśmy chłopcom czapki z logo Banku Spółdzielczego. Chyba się podobały???

Pani Dorota Zieńczuk pomyślała również o potrzebujących z naszego najbliższego otoczenia i razem z SKO zorganizowała zbiórkę w ramach akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Dzięki hojności naszych rodziców udało się zebrać ponad 45 kg żywności, z których przygotowano 4 paczki dla najbardziej potrzebujących rodzin. Dziękujemy Pani Doroto, że razem możemy pomagać!

To pięknie być dla drugiego człowieka Aniołem, pomimo ułomności ludzkich skrzydeł.../Ibella/

Zaskórniaczek

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Jesienny konkurs SKO

02.12.2020
2 października został ogłoszony konkurs SKO dla klas I-III o tematyce jesiennej, zachęcający do oszczędzania w SKO.
Więcej Jesienny konkurs SKO