Powrót do BlogowiSKO Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Jeszcze tylko świadectwa dostaniemy i ...

Jeszcze tylko świadectwa dostaniemy i ...

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Warszawa 28.06.2014

wakacje rozpoczniemy!!!

27 czerwca podczas ostatniego w tym roku szkolnym apelu wszyscy uczniowie naszej szkoły otrzymali świadectwa promocyjne do klas wyższych. Każdy otrzymał również nagrodę książkową. Pani Martyna wręczyła również dyplomy i nagrody dla Świerszczykowych Pożeraczy Liter oraz nagrody dla wszystkich bioracych udział w zbiórce surowców wtórnych. Podziękowania za wzorową współpracę otrzymali także wszyscy rodzice. Były również kwiaty dla pracowników szkoły. Na zakończenie dzieci zaprezentowały  wiersze Juliana Tuwima mówione w gwarze śląskiej. W radosnych nastrojach wszyscy udali się na zasłużone WAKACJE !!!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

21.11.2019
20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.
Więcej „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach