Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
Jeszcze mali, ale już do SKO się zapisali

Jeszcze mali, ale już do SKO się zapisali

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
Warszawa 20.10.2019

Pierwszaki zaczynają przygodę z SKO

14 października zgodnie z tradycją naszej szkoły pierwszaki złożyły uroczyste ślubowanie. Wszyscy uczniowie klas pierwszych zostali również przyjęci do grona członków Szkolnej Kasy Oszczędności. Na uroczystym apelu otrzymali książeczki SKO z symbolicznym wkładem 1 zł oraz gadżety z logo Banku Spółdzielczego w Sochaczewie. Teraz najmłodsi koledzy i koleżanki mogą razem z nami uczyć się oszczędzać oraz brać udział w konkursach i działaniach organizowanych przez SKO.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania