Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
Jeszcze anielskie pióra fruwały w powietrzu, a dziś ponownie drugoklasiści wystąpili dla nałęczowskiej społeczności.

Jeszcze anielskie pióra fruwały w powietrzu, a dziś ponownie drugoklasiści wystąpili dla nałęczowskiej społeczności.

Warszawa 11.01.2015

Spotkaliśmy się ponownie wgościnnych murach nałęczowskiego kościoła, aby przedstawić wszystkim zebranym orginalną wersję opowieści o Bożym Narodzeniu.

Poprzedniego popołudnia w karnawałowym nastroju bawilśmy się na dorocznym jasełkowym spotkaniu dzieci z Parafii Nałęczów, a dziś rano przedstawiliśmy naszą wersję jasełek dla wszystkich chętnych mieszkańców miasta.

Licznie zebrani Nałęczowianie nagrodzili małych aktorów gromkimi brawami, a wśród komentarzy znalazły się i te wróżące uczniom aktorskie kariery!!!  Szczególnie zachwyciły piękne kolędy w wykonaniu Ingi Burek - dziewczynki o naprawdę anielskim głosie !!!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

MOJA PIERWSZA KSIĄŻECZKA SKO

22.10.2019
W ostatnim tygodniu września nasi pierwszoklasiści dołączyli do członków SKO i razem ze starszymi kolegami i koleżankami biorą udział w programie TalentowiSKO.
Więcej MOJA PIERWSZA KSIĄŻECZKA SKO

ŚLUBOWANIE KLASY I

22.10.2019
18 października w Szkole Podstawowej w Andryjankach odbyło się ślubowanie i pasowanie na uczniów. Kandydaci na uczniów przygotowali na dzień ślubowania część artystyczną, aby zaprezentować swoje umiejętności i zdolności przed licznie zgromadzoną publicznością.
Więcej ŚLUBOWANIE KLASY I