Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzęcinie
Jesteśmy mistrzami nie tylko w oszczędzaniu, ale także w turniejów wygrywaniu!

Jesteśmy mistrzami nie tylko w oszczędzaniu, ale także w turniejów wygrywaniu!

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzęcinie
Warszawa 05.11.2019

30 października 2019r. odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej, zorganizowane w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, które zostały zdominowane przez naszych uczniów. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy w pięknym stylu pokonali wszystkich rywali i zdobyli odpowiednio: I miejsce w Turnieju Unihokeja Dziewcząt i I miejsce w Turnieju Unihokeja Chłopców.

Tym samym wystartują w rozgrywkach powiatowych. Ponadto jeden z naszych ósmoklasistów, Oliwier Poniedziałek, wykazał się nadzwyczajną celnością i otrzymał tytuł Króla Strzelców. Natomiast „ojcem”  sukcesu naszych mistrzowskich drużyn  jest nauczyciel wychowania fizycznego, pan Jarosław Jaracz. Serdecznie gratulujemy trenerowi, wszystkim zawodniczkom i zawodnikom i trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa!!!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

21.11.2019
20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.
Więcej „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach