Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy
" JAŚ I MAŁGOSIA UCZĄ OSZCZĘDZANIA" na forum całej szkoły.

" JAŚ I MAŁGOSIA UCZĄ OSZCZĘDZANIA" na forum całej szkoły.

Warszawa 18.03.2016

Kolejny apel promujący oszczędzanie w SKO.

Dnia 18 marca 2016 r. w naszej szkole odbył się kolejny apel promujący oszczędzanie w SKO. Uczniowie z poszczególnych klas przedstawili na forum całej szkoły inscenizację pt: „ Jaś i Małgosia uczą oszczędzania”. Bohaterowie bajki Jaś i Małgosia nauczyli oszczędzania Babę Jagę, która miała problem z gospodarowaniem swoimi pieniędzmi. Od tej pory Baba Jaga zrozumiała jak należy gospodarować się pieniędzmi, a przede wszystkim  oszczędzać na ksiązeczce SKO by spełnić swoje marzenia. Dzieci także przekonały się, że przez oszczędzanie można spełniać swoje marzenia. Przedstawienie podobało się dzieciom, a wszyscy aktorzy zostali nagrodzeni dużymi brawami.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejskie Dni Kodowania

23.10.2019
W dniach 5-20 października trwały Europejskie Dni Kodowania. Pamiętaliśmy o nich i wykonaliśmy pracę związane z odpowiednim kodowaniem.
Więcej Europejskie Dni Kodowania

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”