Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Jakub ma talent do języka angielskiego!!!

Jakub ma talent do języka angielskiego!!!

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 24.03.2014

Nasz laureat w ogólnopolskiej olimpiadzie

Na ten apel czekałem z ogromną niecierpliwością. Już od kilku dni moja zaprzyjaźniona rodzina kosów, mieszkających na krzaku bzu przy szkole, ćwierkała o wygranej naszego ucznia. Słoneczko świeciło radośnie, a oni nic tylko- „sukces”, „ćwir”, „ćwir”, „sukces”!!! Gdy wesoło zadźwięczał dzwonek, ruszyłem wraz z pierwszakami na ten długo oczekiwany apel.

Dzieciaki ustawiły się grzeczniutko, a Pani Dyrektor powitała wszystkich zebranych. Wraz z Panią Renatą Korczak wręczyła dyplomy dla uczestników ogólnopolskiej olimpiady z języka angielskiego klas I-III. Mateusz i Krystian uzyskali bardzo dobre wyniki, a w nagrodę otrzymali dyplomy. Najlepszym z najlepszych okazał się uczeń klasy III Jakub Kusek, który zdobył I miejsce! Hura! Hura! Gratulacje!

Kuba jest laureatem ogólnopolskiej olimpiady z języka angielskiego i to na I miejscu!

Zuch chłopak! Dzięki swojej pracowitości i wytrwałości osiągnął tak ogromny sukces. Bo w życiu najważniejsza jest pilność, obowiązkowość i uczciwe podejście do zadania. Można ściągać, wymyślać wymówki, ale prawdziwe sukcesy osiąga się tylko wytrwałą i uczciwą pracą.

Jesteśmy dumni z Kuby i jego sukcesów, a rodzicom życzymy dużo satysfakcji z tak zdolnego syna i... ...czekamy na kolejne wygrane!!!

Zaskórniaczek i społeczność naszej szkoły!!!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

Zdrowo jem, więcej wiem - sukces

18.10.2020
Uczniowie klas I-II ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach - Ligota Woźnicka, uczęszczający na zajęcia świetlicowe, brali udział w projekcie "Zdrowo jem, więcej wiem", który jest objęty honorowym patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser-Dudy.
Więcej Zdrowo jem, więcej wiem -  sukces