Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
II Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dla członków SKO

II Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dla członków SKO

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 11.11.2014

Lisiowólka 2014’

To było wspaniałe spotkanie! Dzięki ogromnemu finansowemu wsparciu Zarządu Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim po raz drugi w naszej szkole odbył się turniej tenisa stołowego. Zaproszenie otrzymały tylko najaktywniejsze szkoły rozwijające działalność SKO. Na najlepszych zawodników z powiatu radzyńskiego czekało mnóstwo nagród, dyplomów, pucharów i medali. Nasz turniej wzbogacił się również o wiele upominków od kilku sponsorów współpracujących z SKO. Sportowa atmosfera, duch walki, ale i nowe znajomości, wymiana doświadczeń- to wszystko towarzyszyło nam tego październikowego dnia. Nasza pani wspaniale wszystko zorganizowała i z dumą mogliśmy o tym czytać na lokalnym portalu.

http://iledzisiaj.pl/index.php/sport/tenis-stolowy/5702-turniej-tenisa-stolowego-w-lisiowolce.html

Na turniej przybyli również wyjątkowi goście: Dyrektor Banku Spółdzielczego w Wohyniu Pan Marcin Sarnowski, Kierownik Zespołu Administracji Szkół w Wohyniu Pani Agnieszka Buch oraz pracownik BS w Wohyniu Pan Mariusz Zgrajka.

A kto wygrał? Najlepsi okazali się zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Zakrzewie. Gratulacje! Pozostałe miejsca i wyróżnienia „rozłożyły się po równo” między startujące szkoły. Najważniejsze jednak było zadowolenie uczniów i opiekunów, którzy ze szczerymi podziękowaniami opuszczali naszą szkołę. Warto było spotkać się pod egidą Banku Spółdzielczego. Zapraszamy za rok!

Zaskórniaczek

PS

Paulinka wywalczyła II miejsce, a Patryk wyróżnienie! Gratuluję moim kochanym dzieciakom!

"Wszelkie prawa zastrzeżone, publikacja i rozpowszechnianie bez zgody autorów zabronione. Kopiowanie i ściąganie pomysłów – surowo zabronione. Wszystkie pomysły, nazwy, sformułowania i styl są własnością Zaskórniaczka!!!” 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach