Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
I Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego

I Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 19.11.2013

Najlepsi z najlepszych w naszej szkole!

Gwałtu! Rety! Co się dzieje? Ze wszystkich stron naszego powiatu jadą do nas najlepsi zawodnicy w tenisie stołowym. Prezes Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim Pan Roman Domański zaprosił na turniej najaktywniejsze szkoły biorące od wielu lat udział w konkursie "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w Banku Spółdzielczym". Spełniło sie nasze ogromne marzenie- jesteśmy gospodarzami tak ważnej imprezy. To dla nas wielki zaszczyt i wyróżnienie!

Dzięki hojności głównego sponsora- Banku Spółdzielczego na najlepszych zawodników czekały wspaniałe puchary i medale z logo banku. Dla wszystkich uczestników turnieju przygotowano dyplomy, upominki, słodycze i poczęstunek.

Nagrody dla zwycięzców wręczył Dyrektor Banku Spółdzielczego w Wohyniu Pan Marcin Sarnowski wraz z Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lisiowólce Panią Urszulą Kubaczyńską.Patronat medialny objęła nasza lokalna gazeta- "Wspólnota". Łza w oku mi się zakręciła, gdy czytałem jaką stworzyliśmy miłą atmosferę, jak wszyscy świetnie się bawili i jacy wyjeżdżali zadowoleni.

A ja już dziś zapraszam na II Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim. A mogę, bo obiecał to nam sam Pan Dyrektor Marcin Sarnowski!!!

Ping-pong, ping-pong!

Pozdrawiam,

Zaskórniaczek

PS.

Ta miła dziewczynka z pucharem to Paulinka, która wywalczyła dla naszej szkoły I miejsce!!!

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Stop przemocy

14.06.2021
W dniach 4 -7 maja 2021r. w naszej szkole miała miejsce akcja profilaktyczna „Stop przemocy w świecie wirtualnym i realnym”.
Więcej Stop przemocy

Góra Grosza

12.06.2021
Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.
Więcej Góra Grosza