Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Skawie - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Bosko
I PLENER ARTYSTYCZNY

I PLENER ARTYSTYCZNY

Warszawa 04.06.2017

Młode talenty malarskie.

W dniu 19. maja odbył się I plener artystyczny. Jego uczestnikami stali się zwycięzcy konkursu plastyczno-technicznego polegającego na wykonaniu ulotki profilaktycznej, traktującej o zagrożeniach jakie niesie za sobą spożywanie alkoholu. Komisja konkursowa, w skład której weszła p. Iwona Zielonka-Adamczyk i p. Małgorzata Dawiec wyłoniła zwycięską dziewiętnastkę. Wspaniałą grupę młodych malarzy stanowili uczniowie klas drugich i trzecich gimnazjum realizujących „zajęcia artystyczne”: Agnieszka Bachul, Asia Bandyk, Ola Barcik, Klaudia Czyszczoń, Klaudia Dziwisz, Paulina Gacek, Darek Homa, Maja Latawiec, Asia Łukaszka, Wiktoria Nowak, Szymek Pacyga, Ola Pędzimąż, Gabrysia Stopka, Kacper Syrnik, Żaneta Wojdyła, Gabrysia Wójciak i Kuba Wójciak.

Na profesjonalnych płótnach malarskich, z pędzlem w dłoni i w promieniach gorącego majowego słońca, młodzież dostrzegała piękno skawiańskiego krajobrazu, zatrzymując na podobraziach jego fragmenty. Po zakończeniu pracy, na młodych artystów czekało ognisko.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom pleneru, oraz finansowemu wsparciu i życzliwości tych osób, bez których całe przedsięwzięcie byłoby niemożliwe.

Organizatorki: Mariola Chowaniec i Aleksandra Maciaszek

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki