Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy
I MIEJSCE na szczeblu regionalnym- SSP w Lubczy

I MIEJSCE na szczeblu regionalnym- SSP w Lubczy

Warszawa 03.06.2016

Znamy już wyniki regionalnego etapu konkursu "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" ogłoszonego w ramach Programu TalentowiSKO

Przez cały rok szkolny 2015 / 2016 uczestniczyliśmy w ogólnopolskim konkursie "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" ogłoszonym w ramach Programu TalentowiSKO. Nasi uczniowie - członkowie Szkolnej Kasy Oszczędności, działającej w naszej szkole pod patronatem Banku Spółdzielczego w Wodzisławiu aktywnie brali udział we wszystkich konkursach organizowanych przez opiekuna panią Małgorzatę Skowron - Gałczyńską. W ciągu całorocznej działalności zostało przeprowadzonych bardzo dużo różnego rodzaju działań związanych z oszczędzaniem. Między innymi były to: konkursy plastyczne, akcje charytatywne, przedstawienia promujące i zachęcające do oszczędzania, konkursy indywidualne, klasowe związane z oszczędzaniem pieniędzy, konkursy międzyszkolne, gminne rozwijające talenty naszych uczniów  i wiele innych. Wszystkie te działania systematycznie umieszczaliśmy na BlogowiSKO. Cieszymy się ogromnie z osiągniętego sukcesu, tym bardziej, że do tegorocznej edycji przystąpiło ponad 32 000 uczniów z blisko 300 szkół podstawowych.  Poziom prac był wysoki a rywalizacja zacięta. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom, którzy tak jak my zwyciężyli na etapie regionalnym.   

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejskie Dni Kodowania

23.10.2019
W dniach 5-20 października trwały Europejskie Dni Kodowania. Pamiętaliśmy o nich i wykonaliśmy pracę związane z odpowiednim kodowaniem.
Więcej Europejskie Dni Kodowania

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”