Powrót do BlogowiSKO Szkoła Filialna w Sieroniowicach
HUUUUUUURAAAAAAAAAA!!! SKO to jest to!!!

HUUUUUUURAAAAAAAAAA!!! SKO to jest to!!!

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Warszawa 12.06.2014

Zajęliśmy pierwsze miejsce w Polsce na etapie regionalnym i krajowym.

Dzisiaj w południe dotarła do nas fantastyczna wiadomość - jesteśmy zwycięzcami !!! Zajęliśmy pierwsze miejsce w Polsce na etapie regionalnym i krajowym w konkursie "Dziś oszczędzam w SKO - jutro w Banku Spółdzielczym". Czujemy się cudownie! Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomagali i przyczynili się do naszego zwycięstwa, bo była to praca zbiorowa. Dziękuję paniom Weronice i Justynie za prowadzenie Kroniki SKO. A naszym rodzicom, dziadkom i krewnym za pieniążki, pomoc i życzliwą pomoc. Pracownikom naszej szkoły za wsparcie i pomoc w realizacji zadań SKO. Zarządowi Banku Spółdzielczego w Leśnicy, jego pracownikom - zwłaszcza pani Irenie Wensza - za życzliwe podejście do naszych pomysłów i wzorową współpracę. Od naszego Banku Spółdzielczego otrzymaliśmy dzisiaj nagrody w postaci śniadaniówek, piórników z mazakami i maskotek - wszystkie z logo TalentowiSKO. Dziękujemy!!!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejskie Dni Kodowania

23.10.2019
W dniach 5-20 października trwały Europejskie Dni Kodowania. Pamiętaliśmy o nich i wykonaliśmy pracę związane z odpowiednim kodowaniem.
Więcej Europejskie Dni Kodowania

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”