Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
Happening promujący zdrowy styl życia

Happening promujący zdrowy styl życia

Warszawa 03.05.2015

27 kwietnia klasa 1a zorganizowała w naszej szkole happening promujący zdrowy styl życia.

27 kwietnia klasa 1a zorganizowała w naszej szkole happening promujący zdrowy styl życia. Akcja przeprowadzona została w ramach projektu "Staś i Zosia w szkole". Na głównym korytarzu szkoły został zorganizowany „Zdrowy kącik”. Uczniowie wspólne z rodzicami przygotowali  zdrową żywność na poczęstunek dla uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Została zorganizowana wystawa naściennych plakatów, haseł i ilustracji obrazujących zdrowy model życia.

Można mieć nadzieję, że dzień ten na długo pozostanie w pamięci wielu uczniów szkoły, a jego nadrzędny cel – wiedza i przekonanie o tym, że warto prowadzić zdrowy tryb życia, dbać o zdrowie i życie swoje i innych– został osiągnięty.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

„BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

21.11.2019
Drugiego września rozpoczął się nowy rok szkolny. W związku z tym, w trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci do szkoły zaprosiliśmy przedstawicieli policji, którzy przeprowadzili spotkanie na temat „Bezpieczna droga do szkoły”.
Więcej „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”