Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzęcinie
Dziś polecamy "Gry Biznesowe", które rozgrzeją każda przedsiębiorczą głowę

Dziś polecamy "Gry Biznesowe", które rozgrzeją każda przedsiębiorczą głowę

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzęcinie
Warszawa 03.12.2021

Gry planszowe są nieodłącznym sposobem na spędzenie czasu w przypadku niepogody. Przy nich nie można się nudzić! Oprócz emocji uczą myślenia, planowania, liczenia i innych przydatnych w życiu umiejętności . Zuchy nie od dziś grają w różne gry, lecz po zdobyciu „pokaźnego kapitału” w Zuchowym Przedsiębiorstwie Rozmaitości, po raz pierwszy miały również okazję decydować o swoim majątku grając w biznesowe gry planszowe, dzięki którym choć na chwilę najlepsi stali się milionerami!

Znane i lubiane gry takie jak „Monopol”, „Eurobiznes „ czy „Farmer” zostały wzbogacone o nowe pozycje takie jak np. „Dobry interes” czy „Biznes po polsku”. Dzieci, podzielone na „szóstki” mocno zaangażowały się w swoje role. Dzięki pomocy starszych harcerzy i opiekunów, szybko poznały reguły i  bardzo chętnie wcieliły się w przedsiębiorców, rozwijając swoje umiejętności strategicznego myślenia i ucząc się zasad panujących w gospodarce wolnorynkowej.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

DZIEŃ SENIORA

23.01.2022
Z okazji DNIA BABCI I DZIADKA uczniowie naszej szkoły ślą najserdeczniejsze życzenia..........
Więcej DZIEŃ SENIORA

SKOwicze dokarmiają ptaki

20.01.2022
Zima w pełni. Członkowie SKO pamiętają o ptakach. Ustawili przed szkołą karmniki i dbają o to, aby zawsze były w nich ziarenka.
Więcej SKOwicze dokarmiają ptaki