Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy
"GÓRA GROSZA" - WSPIERAMY AKCJE CHARYTATYWNE

"GÓRA GROSZA" - WSPIERAMY AKCJE CHARYTATYWNE

Warszawa 05.12.2016

UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ ORGANIZOWANEJ PRZEZ TOWARZYSTWO NASZ DOM.

Członkowie Szkolnej Kasy Oszczędności od wielu lat biorą czynny udział w akcjach charytatywnych prowadzonych przez opiekuna SKO w naszej szkole. Celem akcji w tym roku jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.
Akcja Góra Grosza organizowana jest w szkołach i przedszkolach w całej Polsce w dniach od 28 listopada do 9 grudnia 2016 roku.  Bardzo chętnie przystąpiliśmy do akcji Góra Grosza i każdy kto mógł przyniósł na andrzejkowe wróżby swoje monety. Wrzucając je do specjalnie przygotowanej na ten cel puszki przyświecała nam jedna myśl: "JEDEN GROSZ ZNACZY NIEWIELE, ALE GÓRA GROSZA JEST NAJWIĘKSZA NA ŚWIECIE"

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejskie Dni Kodowania

23.10.2019
W dniach 5-20 października trwały Europejskie Dni Kodowania. Pamiętaliśmy o nich i wykonaliśmy pracę związane z odpowiednim kodowaniem.
Więcej Europejskie Dni Kodowania

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”