Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Finał akcji charytatywnej!

Finał akcji charytatywnej!

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 15.12.2013

Kiermasz

Dzisiaj wielki dzień! Jedziemy na kiermasz, który dzięki wsparciu naszego Księdza Proboszcza Romana Banasiewicza mogliśmy zorganizować pod naszym parafialnym kościołem pw. Św. Anny w Wohyniu. Dziękujemy!

Spakowane w pudła ozdoby świąteczne musiało zawieźć kilka samochodów, bo było ich tak dużo. Na pięknie nakrytych białymi obrusami ławkach ustawiliśmy nasze stroiki, świeczniki, bombki, choinki…

To były niesamowite przeżycia. Ludzie podchodzili do nas, rozmawiali, pytali, kupowali, a czasami tak po prostu, bez kupowania, przekazywali datki dla Radzyńskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych. Mnóstwo ciepłych słów…i ciepłej herbaty. Dzień był dość wietrzny i mroźny, ale nie zabrakło dobrych ludzi, którzy przynieśli nam w termosach gorący, aromatyczny napój. Nasza pani na  portalu społecznościowym napisała:

„Poczułam się dzisiaj jak przy stajence w Betlejem, gdzie przyszli tylko ludzie o wielkim i gorącym sercu!!!
Choć mróz i wiatr nas nie rozpieszczał, to dzielnie trwali na rzecz innych, potrzebujących dzieci. Serdecznie wszystkim dziękuję!”

Ja, skromny krasnoludek z podlaskiej wsi, Zaskórniaczek, … też dziękuję!!!

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach