Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Ferie z SKO

Ferie z SKO

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 09.02.2014

Dzień pierwszy

SKO „Szkolna Skarbonka” nawet w ferie nie próżnuje! Dzieciaki zaprosiły mnie na dwa dni wspaniałej zabawy. Zaproszenie dostali najaktywniejsi uczniowie biorący udział we wszystkich konkursach. Bohaterami pierwszego dnia były pierwszaki. Dlaczego? Szczegółowo opowiem Wam w naszej kronice. Powiem tylko tyle, że śmiechu była „pełna beczka”. Były zawody z kisielkiem i z cukierkiem czekoladowym. Były również monety i rymowanki. Pierwszaki dały radę. Pan Mariusz Zgrajka, pracownik Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim O/Wohyń gratulował serdecznie wszystkim dzieciakom. Dłoń uścisnęła Pani Dyrektor Urszula Kubaczyńska. Potem jeszcze wspólny obiad i zabawa, aż do nocy.

Fajnie było!

Pozdrawiam,

Zaskórniaczek


 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

Zdrowo jem, więcej wiem - sukces

18.10.2020
Uczniowie klas I-II ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach - Ligota Woźnicka, uczęszczający na zajęcia świetlicowe, brali udział w projekcie "Zdrowo jem, więcej wiem", który jest objęty honorowym patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser-Dudy.
Więcej Zdrowo jem, więcej wiem -  sukces