Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Radłowie
''Dziwna historia z gąsienicą"

''Dziwna historia z gąsienicą"

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Radłowie
Warszawa 18.12.2015

Cykl "Cała Polska Czyta Dzieciom" - czytała mama Helenki książeczkę pt. „Dziwna historia z gąsienicą” autorstwa Katarzyny Zychly

Dnia 18 grudnia 2015 r. oddział I odwiedziła mama Helenki, która przeczytała „maluchom” książeczkę pt. „Dziwna historia z gąsienicą” autorstwa Katarzyny Zychly. Spotkanie to zorganizowano w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Po wysłuchaniu opowiadania, dzieci otrzymały piękne malowanki i lizaki. Mamie Helenki bardzo dziękujemy za współpracę i poświęcony nam czas!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Podręczniki dla Afryki

05.12.2021
Wraz z fundacją Dzieci Afryki ruszamy z pierwszą edycją akcji "Podręczniki za grosiki" dedykowanej dwóm szkołą podstawowym: Szkole im. Ryszarda Kalicińskiego w Bundoli oraz Szkole św. Elżbiety w Kiruddu.
Więcej Podręczniki dla Afryki

Zbieramy baterie

05.12.2021
Nasze szkoła rozpoczyna zbiórkę baterii oraz telefonów komórkowych. Zachęcamy uczniów do oddawania zużytych baterii i telefonów. Nie kosztuje nas to wiele wysiłku, a możemy w ten sposób oszczędzić zasoby naturalne i chronić środowisko.
Więcej Zbieramy baterie

Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia

05.12.2021
W dniach 31.10 – 1.11.2021 nasi uczniowie kwestowali przy kościele św. Andrzeja Boboli w Miliczu, włączając się, jak co roku, w akcję „Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia”.
Więcej Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia