Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Stanisława Papczyńskiego w Podegrodziu
DZIEŃ SPORTU W KLASIE 4A I 4B

DZIEŃ SPORTU W KLASIE 4A I 4B

Warszawa 14.06.2021

02.06.2021r. w naszej szkole odbył się Dzień Sportu przygotowany przez nauczyciela wychowania fizycznego panią Joannę Janik.

  • 02.06.2021r. w naszej szkole odbył się Dzień Sportu przygotowany przez nauczyciela wychowania fizycznego panią Joannę Janik.  Sport to zdrowie! Nie tylko wpływa pozytywnie na kondycję fizyczną, ale i kształtuje charakter.  Uczniowie klas 4a i 4b mieli szansę wykazać się sprawnością fizyczną w różnych konkurencjach tj. bieg z przeszkodami, wyścigi rzędów, przeciąganie liny, kółko krzyżyk, przeprowadzka itp. Nie brakowało współzawodnictwa klas w meczu piłki siatkowej. Klasy toczyły także  zacięte boje w popularne Dwa Ognie, a dodatkowo brały udział w różnorodnych grach i zabawach ruchowych organizowanych na boisku pod opieką swoich wychowawców.  Uczniowie chętnie brali udział w konkurencjach sportowych, świetnie kibicowali swoim drużynom. Radośnie spędziły ten piękny i słoneczny dzień na świeżym powietrzu. Zabawa była udana.!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Stop przemocy

14.06.2021
W dniach 4 -7 maja 2021r. w naszej szkole miała miejsce akcja profilaktyczna „Stop przemocy w świecie wirtualnym i realnym”.
Więcej Stop przemocy

Góra Grosza

12.06.2021
Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.
Więcej Góra Grosza