Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brześciu
Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

Warszawa 28.11.2022

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku…

Miś, to  dzisiejszy gość i bohater. Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego, który jest  jedną z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Miś pluszowy jest również kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary.

Członkowie SKO z naszej szkoły 25 listopada świętowali Dzień Misia.  Dzieci przyniosły z domów swoje ulubione misie, które towarzyszyły im w czasie lekcji.

Uczniowie z klas młodszych oglądali różne bajki o misiach, a następnie w pracy grupowej rysowali ilustracje do wybranej bajki.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

LUTY

31.01.2023
W miesiącu lutym 2023r. odbędzie się konkurs literacko-muzyczny pt: ,,Wierszyk lub rymowanka o SKO do znanej melodii"
Więcej LUTY

Świąteczne Mikołaje, Skrzaty i Krasnale.

30.01.2023
Gminna biblioteka Publiczna w Wodzisławiu zorganizowała konkurs dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z naszej gminy Spośród 46 prac komisja konkursowa wyłoniła 8 najciekawszych. Wśród nich znalazła się praca naszej uczennicy -Nikoli Gibas. Otrzymała ona pamiątkowy dyplom i nagrody rzeczowe. Za największą liczbę polubień i komentarzy w głosowaniu internetowym nagrodę otrzymał również uczeń naszej szkoły - Emil Łobodziński, który również otrzymał z rąk burmistrza Miasta i Gminy Wodzisław p. Dominika Łukasika pamiątkowy dyplom i nagrody rzeczowe.
Więcej Świąteczne Mikołaje, Skrzaty i Krasnale.