Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brześciu
Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

Warszawa 28.11.2022

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku…

Miś, to  dzisiejszy gość i bohater. Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego, który jest  jedną z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Miś pluszowy jest również kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary.

Członkowie SKO z naszej szkoły 25 listopada świętowali Dzień Misia.  Dzieci przyniosły z domów swoje ulubione misie, które towarzyszyły im w czasie lekcji.

Uczniowie z klas młodszych oglądali różne bajki o misiach, a następnie w pracy grupowej rysowali ilustracje do wybranej bajki.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Wycieczka z SKO w tle

21.03.2023
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. św. Stanisława Kostki w Trzebosi 20 marca wybrali się na wyjątkową wycieczkę. Najpierw w Gminnym Ośrodku Kultury w Żołyni obejrzeli film Clifford. Wielki czerwony pies, następnie odwiedzili zespół pałacowy w Julinie, w którym znajduje się przepiękny Pałacyk Myśliwski Potockich. Nie lada atrakcją okazało się również ognisko i wspólne grillowanie. To był dzień pełen wrażeń i z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów.
Więcej Wycieczka z SKO w tle

Rymowanka o oszczędzaniu

20.03.2023
Opiekun SKO zorganizował konkurs na najciekawszą rymowankę o oszczędzaniu. Do organizatora wpłynęło kilka prac.
Więcej Rymowanka o oszczędzaniu