Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Krzynowłodze Wielkiej
Dzień Misia z SKO

Dzień Misia z SKO

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Krzynowłodze Wielkiej
Warszawa 05.06.2016

Dzień Misia z SKO

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku!

Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa. Wiele razy był kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary.

W środę (25 listopada) w naszej szkole po raz pierwszy obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko z klas 0-III w tym dniu przyniosło ze sobą pluszowego przyjaciela.

Odwiedziły nas misie: duże, małe, puchate, kolorowe. Wprowadzeniem do dziecięcego świata zabawy była piosenka „ Jadą, jadą misie”. W trakcie uroczystości dzieci min. poznały "Historię Pluszowego Misia", babcia Ula i mamy :Wiesia , Renatka i Sylwia czytały fragmenty książki pt. „Kubuś Puchatek”. Klasa VI przygotowała wiele atrakcji: zabawy ruchowe ,konkursy, quizy, zgadywanki, degustację miodku, dżemu ,  kiślu , czekoladowego budyniu , układanie puzzli z misiami.

Na zakończenie Pani Dyrektor rozdała nagrody za konkurs plastyczny zorganizowany przez SKO i bibliotekę szkolną pt.,, Kubuś Puchatek to bardzo oszczędny miś”. Nagrody z wszystkie konkursy ufundował Bank Spółdzielczy w Chorzelach .

Wszystkie dzieci bawiły się świetnie. Ten dzień był dla wszystkich naprawdę wyjątkowy i „misiowo” udany.

Osoby nagrodzone w konkursie plastycznym:

  1. Adam Borkowski kl. 0

  2. Nikola Bark kl. 1

  3. Łukasz Świątek kl.6


 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki