Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej
,,Dzień Mamy i Taty"

,,Dzień Mamy i Taty"

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej
Warszawa 28.05.2014

Dnia 26 maja 2014 roku w naszej szkole było uroczyście obchodzone święto Mamy i Taty.

Z tej okazji uczniowie klas I-III oraz dzieci oddziału przedszkolnego zaprosiły swoich rodziców do szkoły na godzinę 11.00, aby obejrzeli przygotowaną część artystyczną. Dzieci recytowalły wiersze i śpiewalły piosenki. Następnie uczniowie klas I-III zaprezentowali sztukę pt. ,,Kopciuszek". Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły gościom własnoręcznie wykonane prezenty, laurki i złożyły najserdeczniejsze życzenia. Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek. Uroczystość przebiegła i ciepłej i miłej atmosferze i na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci i rodziców.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania