Powrót do BlogowiSKO Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Dzień Lekkiego Tornistra

Dzień Lekkiego Tornistra

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Warszawa 05.02.2014

Dbamy o nasze kręgosłupy.

3 luty w naszej szkole obchodzony był pod hasłem Dzień Lekkiego Tornistra. Podczas przerwy każdy uczeń miał ważony tornister sprawdzaliśmy, czy jego ciężar nie przekracza 10% masy właściciela. Okazało się, że najcięższe tornistry mieli drugoklasiści, którzy przynieśli do szkoły kolejne części swoich ćwiczeń i materiały potrzebne na zajęcia plastyczno – techniczne. W szkole dbamy, aby dzieci nie nosiły zbędnych ciężarów. Każdy z nich ma swoją półeczkę na bloki, farby, wycinanki…  W szkole zostawiają również ćwiczenia i podręczniki, jeżeli nie muszą w nich odrabiać pracy domowej oraz stroje gimnastyczne i zmienne obuwie.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejskie Dni Kodowania

23.10.2019
W dniach 5-20 października trwały Europejskie Dni Kodowania. Pamiętaliśmy o nich i wykonaliśmy pracę związane z odpowiednim kodowaniem.
Więcej Europejskie Dni Kodowania

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”