Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Wiechlicach
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Warszawa 25.10.2015

Jak co roku, uczniowie naszej szkoły pokazali ogromny kunszt aktorski przygotowując wspaniały apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

13 października 2015 roku,  jak co roku,  obchodziliśmy  Dzień  Edukacji Narodowej.  W naszej szkole tradycyjnie zorganizowany był z tej okazji apel. Odświętnie ubrani uczniowie w pięknie udekorowanej sali i w doborowych humorach podziękowali swoim nauczycielom  za codzienny trud, oddanie, cierpliwość i  troskę pięknymi wierszami i humorystycznymi piosenkami. Na ręce pani dyrektor Cecylii Brodzińskiej oraz pani  wicedyrektor Ewy Dudek złożyli w podzięce kwiaty.

            Występ młodych artystów bardzo spodobał się publiczności, wywołał uśmiech na  twarzach nauczycieli i uczniów i został, ku ich uciesze, nagrodzony gromkimi brawami.

            Na zakończenie apelu glos zabrała dyrektor Zespołu Szkół w Wiechlicach pani Cecylia Brodzińska, która złożyła życzenia wszystkim nauczycielom oraz  pracownikom administracji i obsługi. W swoim przemówieniu podziękowała za zaangażowanie w pracę, za wyrozumiałość i cierpliwość w stosunku do uczniów, ale także w stosunku do problemów, z jakimi od wielu lat boryka się polska oświata. Za życzliwość i serdeczność, którymi nauczyciele niezmiennie  obdarzają uczniów, a także za twórczość i kreatywność.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Dzień Anioła

09.12.2019
O tym, że 6 grudnia odwiedza nas św. Mikołaj wiemy wszyscy, ale czy wiecie, że tego samego dnia jest obchodzony DZIEŃ ANIOŁA?
Więcej Dzień Anioła